Internetinės parduotuvės taisyklės

§ 1
Preliminarios nuostatos.

1. Internetinė parduotuvė „Aquafor“  Lietuvoje įgaliotas atstovas ir pardavėjas yra MB „Cronos LT“ į.k. 305208894 , svetainė prieinama adresu www.aquafor.lt. Lenkijoje yra prieinama adresu www.aquafor.com.pl ir ją valdo „Izabela Wójcińska-Świerkot“, valdanti verslą PPH Aquafor Izabela Wójcińska Świerkot vardu, įtraukta į centrinį registrą ir informaciją apie ekonominę veiklą (CEIDG), kuriai atsakingas ministras. ekonomika, NIP 911-000-09-51, REGON,

2. Šios taisyklės yra skirtos tiek vartotojams, tiek pardavėjui, naudojantiems parduotuvę, ir apibrėžiamos internetinės parduotuvės naudojimo taisyklės, taip pat taisyklės ir tvarka, pagal kurią parduotuvėje sudaromos pardavimo sutartys su Pirkėju.

§ 2
Sąvokos

1. Vartotojas – fizinis asmuo, sudarantis sutartį su Pardavėju kaip Parduotuvės dalis, kurios dalykas nėra tiesiogiai susijęs su jo verslo ar profesine veikla.

2. Pardavėjas – MB „Cronos LT“,  įmonės kodas  305208894.

3. Vartotojas, Pirkėjas – bet kuris subjektas, perkantis per parduotuvę.
4. Parduotuvė – internetinė parduotuvė, kurią pardavėjas tvarko interneto adresu www.aquafor.lt
5. Sutartis, sudaryta nuotoliniu būdu – sutartis, sudaryta su Pirkėju kaip organizuoto nuotolinės prekybos sutarčių sudarymo sistemos dalis (kaip Parduotuvės dalis), tuo pačiu metu šalims fiziškai nedalyvaujant  išimtinai naudojant vieną ar daugiau nuotolinio ryšio priemonių iki sutarties sudarymo imtinai.
6. Taisyklės – šios parduotuvės taisyklės.
7. Užsakymas – Pirkėjo ketinimų deklaracija, pateikta per Užsakymo formą ir skirta tiesiogiai sudaryti Pardavimų sutartį dėl Produktų su Pardavėju.
8. Prisijungimo paskyra- pirkėjo prisijungimo paskyra (ID) parduotuvėje, jame yra Pirkėjo pateikti duomenys ir informacija apie jo užsakymus parduotuvėje.
9. Registracijos forma – parduotuvėje esanti forma, leidžianti sukurti paskyrą (opcija).
10. Užsakymo forma – interaktyvi forma, kurią galima rasti parduotuvėje, kuri leidžia pateikti užsakymą, visų pirma pridedant prekės į krepšelį ir apibrėžiant pardavimo sutarties sąlygas, įskaitant pristatymo ir apmokėjimo būdą.
11. Prekių krepšelis – Parduotuvės programinės įrangos elementas, kuriame Pirkėjas parodo pirkimui pasirinktus Produktus, taip pat galima nustatyti ir keisti Užsakymo duomenis, ypač produktų kiekį.
12. Produktas – kilnojamasis elementas, esantis parduotuvėje / paslaugoje, kuri yra Pardavimų sutarties tarp Pirkėjo ir Pardavėjo objektas.
13. Pardavimo sutartis – Produkto pardavimo sutartis, sudaryta arba sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo per Internetinę parduotuvę.

§ 3
Parduotuvės kontaktai

1. Adresas korespondencijai Taikos g. 151-33, LT-05207 Vilnius
2. Pardavėjo el. paštas: info@aquafor.lt
3. Telefono numeris +37062084564
4. Banko sąskaitos numeris SEB bankas: LT73 7044 0600 0829 8298
5. Pirkėjas gali susisiekti su Pardavėju, naudodamas šiame punkte nurodytus adresus ir telefono numerius.
6. Pirkėjas gali bendrauti telefonu su pardavėju nuo 8 iki 16 val. darbo dienomis

                                                                                                                                                                                                                        § 4
                                                                                                                                                                                                Techniniai reikalavimai

Norėdami naudotis „Parduotuvė“, įskaitant „Parduotuvės“ asortimento peržiūrą ir gaminių užsakymus, jums reikės:
1. įrenginys su prieiga prie interneto ir WEB žiniatinklio naršyklės.
2. aktyvi el. pašto paskyra (el. paštas),
3. įgalinti slapukų failai ,,
4.
įdiegta.„FlashPlayer“

§ 5
Bendra informacija

1. Pardavėjas, kiek leidžia įstatymai, nėra atsakingas už bet kokius šios parduotuvės veikimo sutrikimo sutrikimus, atsiradusius dėl nenugalimos jėgos, trečiųjų šalių neteisėtos veiklos ar internetinės parduotuvės nesuderinamumo su Pirkėjo technine infrastruktūra.
2. Naršant parduotuvės asortimentą nereikia sukurti paskyros. Pirkėjo užsakymų pateikimas Produktams Parduotuvės asortimente yra galimas po Sąskaitos sukūrimo pagal Taisyklių 6 punkto nuostatas arba pateikiant reikiamus asmens ir adresų duomenis, leidžiančius įvykdyti pavedimą nesukuriant Sąskaitos.

3. Parduotuvėje nurodytos kainos yra pateikiamos Eur (eurais)

4. Galutinę (galutinę) sumą, kurią turi sumokėti Pirkėjas, sudaro Produkto kaina ir pristatymo kaina (įskaitant mokesčius už transportą, pristatymą ir pašto paslaugas), apie kuriuos Pirkėjas informuojamas Parduotuvės puslapiuose, pateikiant užsakymus, įskaitant tuo metu, kai išreiškiate savo norą būti saistomam pardavimo sutartimi.
5. Jei sutartis yra pasirašyta ar teikiama neribotam laikui, galutinė (galutinė) kaina yra bendra kaina, įskaitant visus atsiskaitymo laikotarpio mokėjimus.
6. Kai sutarties dalyko pobūdis neleidžia, pagrįstai nuspręsdamas dėl išankstinio galutinės kainos skaičiavimo, informacijos apie tai, kaip bus apskaičiuota kaina, taip pat mokesčiai už transportą, pristatymą, pašto paslaugas ir kitas išlaidas. Parduotuvėje, Produkto aprašyme.

§ 6
Paskyros sukūrimas parduotuvėje

1. Norėdami sukurti paskyrą parduotuvėje, turite užpildyti registracijos formą. Būtina pateikti šiuos duomenis: vardą, pavardę, adresą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį.
2. Sąskaitos sukūrimas parduotuvėje yra nemokamas.
3. Prisijungimas prie paskyros atliekamas įvedant registracijos formoje nurodant prisijungimo vardą ir slaptažodį.
4.
Pirkėjas gali bet kuriuo metu, nepateikdamas jokios priežasties ir nemokėdamas jokių mokesčių, panaikinti paskyrą, atsiųsdamas Pardavėjui atitinkamą prašymą, ypač elektroniniu paštu arba raštu 2,  3 punktuose nurodytu adresu. § 3.

§ 7
Užsakymų pateikimo taisyklės

Norint pateikti užsakymą:
1. Prisijunkite prie parduotuvės (neprivaloma);
2. pasirinkite produktą, kuris yra užsakymo objektas, tada spustelėkite mygtuką „Į krepšelį“ (arba lygiavertį);
3. prisiregistruokite (opcija) arba pasinaudokite galimybe pateikti užsakymą be registracijos;
4. Jei pasirinkta galimybė pateikti pavedimą be registracijos – užpildykite užsakymo formą, įvesdami užsakymo gavėjo duomenis ir adresą, kuriame turi būti pristatytas gaminys, pasirinkite siuntos tipą (produkto pristatymo būdas), įveskite sąskaitos faktūros duomenis, jei jie skiriasi nuo gavėjo informacijos,
5. Paspauskite mygtuką „Užsakyti ir sumokėti“ / spustelėkite mygtuką „Užsakyti ir sumokėti“ ir patvirtinkite užsakymą spustelėję el. Laiške pateiktą nuorodą,
6. pasirinkti vieną iš galimų mokėjimo būdų ir priklausomai nuo mokėjimo būdo, sumokėkite už užsakymą per nustatytą laikotarpį, atsižvelgiant į § 8 3 punktą.
§ 8 p. 3.

§ 8
Siūlomi pristatymo būdai ir mokėjimai

Pirkėjas gali naudoti tokius užsakyto produkto pristatymo būdai:
a) Siūntimas paštu, į paštomatą
b) Kurjerio siuntimas, kurjerių pristatymas,
c) susitarus su pardavėjų atsiimti Vilniuje
2.
Pirkėjas gali naudoti šiais mokėjimo būdais:
a) pervedant į Pardavėjo sąskaitą
c) Elektroniniai mokėjimai
d) kita.
3. Išsamią informaciją apie pristatymo būdus ir priimtinus mokėjimo būdus rasite parduotuvės svetainėje.

§ 9
Pardavimo sutarties vykdymas

1. Pardavimo sutarties sudarymas tarp Pirkėjo ir Pardavėjo vyksta po to, kai Pirkėjas pagal Užsakymo 7 straipsnį pateikia Užsakymą, naudodamasis Internetinės parduotuvės užsakymo forma.
2. Pateikęs užsakymą, Pardavėjas nedelsdamas patvirtina jo gavimą  ir tuo pačiu metu priima Užsakymą vykdyti. Užsakymo gavimo patvirtinimas ir jo priėmimas įgyvendinimui įvyksta, kai Pardavėjas atsiunčia El. Pašto adresą, nurodytą pateikiant Užsakymo el. Pašto adresą, kuriame yra bent Pardavėjo pareiškimas apie Užsakymo gavimą ir jo priėmimą pardavimo sutarties patvirtinimui. Gavęs pirmiau nurodytą el. Laišką
Pirkėjas ir Pardavėjas sudaro pardavimo sutartį.
3. Jei
Pirkėjas pasirenka:
a) mokėjimas banko pavedimu, elektroniniu mokėjimu arba mokėjimu kredito kortele,
Pirkėjas privalo atlikti mokėjimą iškarto nuo pardavimo sutarties datos – kitaip užsakymas bus atšauktas.
b) apmokėjimas su pristatymų,
Pirkėjas privalo sumokėti už pristatymą.
c) mokėjimas grynaisiais pinigais neatliekamas
4. Jei
Pirkėjas pasirinko kitą pristatymo būdą,  Pardavėjas  siunčia Produktą per jo aprašyme nurodytą laiką (atsižvelgiant į šio straipsnio 5 dalį) Pirkėjas pasirinktu būdu, pateikiant Užsakymą.
5. Jei užsakysite gaminius su skirtingais pristatymo laikais, pristatymo data yra ilgiausias laikas
B Užsakant gaminius su skirtingais pristatymo laikais,
Pirkėjas turi galimybę paprašyti pristatyti Produktus dalimis arba pristatyti visus Produktus po viso užsakymo.
6. Prekių pristatymas Pirkėjas prasideda taip:
a) Jei
Pirkėjas pasirenka mokėjimo būdą banko pavedimu, elektroniniu mokėjimu ar mokėjimo kortele – nuo Pardavėjo banko sąskaitos įskaitymo dienos.
b. Jei
Pirkėjas pasirenka mokėjimo būdą pristatymo metu – nuo Pardavimo sutarties sudarymo dienos,
6. Jei
Pirkėjas pasirenka individualia  asmeninę Prekių kolekciją, Prekės bus paruoštos per apraše nurodytą laiką. Apie tai Pirkėjas bus papildomai informuotas  siunčiant atitinkamą elektroninį laišką Pirkėjo  el. Pašto adresu, nurodytu užsakymo metu.
7. Jei Prekės yra užsakomos su skirtingomis paruošimo rinkti datomis,
Pirkėjas turi teisę gauti Prekės dalimis (pagal jų pasirengimą gavimą) arba visas prekės kai tik jos bus paruoštos.
8. Prekių rinkimo pradžios laikas yra:
a) Jei
Pirkėjass pasirenka mokėjimo būdą banko pavedimu, elektroniniu mokėjimu ar mokėjimo kortele – nuo Pardavėjo banko sąskaitos įskaitymo dienos.
b) Jei
Pirkėjas pasirenka pinigus asmeniniame rinkinyje – nuo Pardavimo sutarties datos.
9. Produkto pristatymas
Pirkėjui yra mokamas, išskyrus atvejus, kai Pardavimo sutartyje numatyta kitaip. Produkto pristatymo išlaidos (įskaitant transportavimą, pristatymą ir pašto mokesčius) Pirkėjui nurodomos internetinės parduotuvės puslapiuose skirtuke „Pristatymo išlaidos“ ir užsakymo pateikimo metu, įskaitant atvejus, kai Pirkėjas pageidauja būti saistomas pardavimo sutarties.
10. Prekių rinkimas/ paruošimas Pirkėjui yra nemokamas

§ 10
Sutarties atsisakymo teisė

1. Vartotojas gali atsisakyti pardavimo sutarties per 14 dienų be jokios priežasties.
2. 1 dalyje nurodyto termino vykdymas. Terminas  prasideda nuo Prekės pristatymo vartotojui arba kitam asmeniui pradžios gali skirtis nuo suderintų su vežėjų terminų pradžios.
3. Jei susitarimas apima daugelį produktų, kurie yra pristatomi atskirai, partijomis ar dalimis, 1 dalyje nurodyta data skaičiuojasi  nuo paskutinio elemento, partijos ar dalies pristatymo.
4. Jeigu neparašyta kitaip tai terminas skaičiuojamas nuo ą prekių gavimo dienos.
5. Pirkėjas gali nutraukti Sutartį pateikdamas Pardavėjui pranešimą dėl sutarties nutraukimo. Kad būtų laikomasi sutarties atsisakymo termino, pakanka, kad vartotojas išsiųstų pareiškimą iki šio laikotarpio pabaigos.
6. Pranešimas gali būti  išsiųstas tradiciniu paštu arba elektroniniu paštu, siunčiant pranešimą Pardavėjo elektroninio pašto adresu arba pateikiant pareiškimą Pardavėjo interneto svetainėje . Pranešimas taip pat gali būti pateikiamas formoje, kuri šablonas pridedamas kaip šių taisyklių 1 priedas ir 2014 m. gegužės 30 d. įstatymo dėl vartotojų teisių priedas, tačiau tai nėra privaloma.
7. Jei vartotojas elektroniniu būdu siunčia pareiškimą, Pardavėjas nedelsdamas nusiunčia vartotojui patvirtinimą, kad gavo pranešimą apie vartotojo  sutarties nutraukimo

8. Sutarties nutraukimo pasekmės:
a) Jei
sutartis nutraukiama nuotoliniu būdu , Sutartis laikoma negaliojančia.
b) Nutraukius sutartį, Pardavėjas nedelsdamas, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Pirkėjo pareiškimo dėl Sutarties nutraukimo grąžina vartotojui visus jo atliktus mokėjimus, įskaitant prekių pristatymo išlaidas  jeigu prekės nebuvo išsiūstos , išskyrus papildomas išlaidas, atsirandančias dėl vartotojo pasirinkto kito  pristatymo būdo, išskyrus pigiausią įprastą pristatymo būdą, kurį siūlo Pardavėjas.
c) Pardavėjas padengs kompensaciją naudodamas tuos pačius mokėjimo metodus, kuriuos vartotojas naudojo pradiniame sandoryje, išskyrus atvejus, kai vartotojas aiškiai sutiko su kitu sprendimu, kuris jam nesukels jokių išlaidų.
d) Pardavėjas gali atsisakyti sumokėti mokėjimą, kol jis gauna produktą atgal, arba tol, kol jam nepateikiamas jo grąžinimo įrodymas, priklausomai nuo to, kuris įvykis įvyksta pirmiausia.
e) vartotojas privalo nedelsdamas, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kurią jis pranešė Pardavėjui apie sutarties atsisakymą, grąžinti prekę į Pardavėjo adresą, nurodytą šiose taisyklėse. Terminas bus laikomasi, jei vartotojas per 14 dienų išsiunčia gaminį.
f) Vartotojui tenka tiesioginės prekės grąžinimo išlaidos, įskaitant Produkto grąžinimo išlaidas, jei dėl savo pobūdžio Produktas negali būti išsiųstas įprastu paštu.
g) vartotojas atsako tik už produkto vertės sumažėjimą, atsirandantį dėl to, kad jis buvo naudojamas kitaip nei buvo būtina gaminio pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.
9. Jei dėl gaminio pobūdžio jis negali būti siunčiamas įprastu paštu, informacija apie tai ir produkto grąžinimo išlaidos bus įtrauktos į prekės aprašą parduotuvėje.

10. Vartotojas neturi teisę nutraukti  nuotolinės prekybos sutarties jeigu:
a. kai paslaugos objektas yra specialiai paruoštas produktas, pagamintas pagal vartotojo specifikaciją arba siekiantis patenkinti jo individualius poreikius,
b) kai paslaugos objektas yra užplombuota pakuotė, kuri buvo atidaryta arba sugadinta po pristatymo , negali būti grąžinta dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių,
c) kai paslaugos objektas yra elementas, kuris greitai genda arba turi trumpą galiojimo laiką,
d) teikiant paslaugas, kai Pardavėjas visiškai suteikė paslaugą Vartotojui, kuris buvo informuotas prieš pradedant taikyti nuostatą, kad Pardavėjas kai atliks paslaugą, Vartotojas neteks teisės pasitraukti iš Sutarties,
e. kai kaina ar atlygis priklauso nuo finansinių rinkų svyravimų, kuriuos Pardavėjas negali kontroliuoti ir kuris gali įvykti iki galutinio termino, per kurį jis turi atsisakyti sutarties,
f) kai naudos objektas yra tai, kad po pristatymo, dėl savo pobūdžio, yra neatskiriamai susiję su kitais dalykais,

§ 11
Reklamacija ir garantija

1. Naujiems produktams taikoma pardavimo sutartis.
2. Pardavėjas privalo pateikti Pirkėjui gaminį, kuriame nėra defektų.
3. Defekto atveju  nupirkus iš Pardavėjo Pirkėjas turi teisę pateikti skundą, remdamasis Civilinio kodekso garantijos nuostatomis.
4. Skundai turi būti pateikiami  elektroniniu būdu info@aquafor.lt
5. Rekomenduojama pateikiant skundą  aprašyti jo atsiradimo trūkumus, aplinkybės (įskaitant datą), nurodant  pareiškėjo  duomenys ir  pridedant aprašymą .
6. Pardavėjas nedelsdamas, ne vėliau kaip per 14 dienų, atsakys į pretenziją ir, jei per šį laikotarpį to nepadaro, laikoma, kad Pirkėjo prašymas buvo laikomas pagrįstu.
7. Prekės, išsiųstos kaip skundo procedūros dalis, turi būti siunčiamos šių taisyklių 3 punkte nurodytu adresu.

                                                                                                                                                                                                                     § 12
                                                                                                                                                                      Neteisminiai skundų ir žalos atlyginimo būdai

 1. Pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus

§ 13
Asmeniniai duomenys internetinėje parduotuvėje

1. Duomenų administratorius surinktus internetinėje parduotuvėje  yra Pardavėjas.
2.
Pirkėjo asmens duomenys, kuriuos administratorius kaupia per Internetinę parduotuvę, renkami siekiant įgyvendinti Pardavimo sutartį ir, jei Pirkėjas sutinka – taip pat jis duoda sutikimą  ir rinkodaros tikslais.
3. Internetinės parduotuvės
Pirkėjų  asmens duomenų gavėjai gali būti:
a) Jei
Pirkėjas naudojasi internetinėje parduotuvėje  pristatymą paštu arba kurjerio paslaugomis , Administratorius pateikia Pirkėjo  duomenis,  pasirinktam vežėjui arba tarpininkui, atliekančiam siuntos pristatymą
b) Jei
Pirkėjas elektroninėje  parduotuvėje  atsiskaito elektroninių mokėjimų  arba mokėjimo kortele, Administratorius pateikia surinktus Pirkėjo  duomenis pasirinktam subjektui, aptarnaujančiam pirmiau minėtus mokėjimus.
4.
Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo duomenimis ir juos ištaisyti.
5.
Pirkėjas asmens duomenų teikimas yra savanoriškas, tačiau  Asmens duomenų nepateikimas kurių reikalaujama Taisyklėse dėl pardavimo sutarties sudarymo, neleidžia sudaryti šios sutarties.

                                                                                                                                                                                                                       § 14
                                                                                                                                                                                                  Baigiamosios nuostatos

1. Internetinėje parduotuvėje sudarytos sutartys sudaromos lietuvių kalba.
2. Pardavėjas pasilieka teisę keisti Taisykles dėl svarbių priežasčių, tai yra: įstatymo pakeitimai, mokėjimo būdų pasikeitimai ir pristatymas – tiek, kiek šie pokyčiai turi įtakos šių nuostatų nuostatų įgyvendinimui. Pardavėjas informuoja Pirkėją apie kiekvieną pakeitimą bent prieš 7 dienas.
3. Tais atvejais, kuriems netaikomi šie reglamentai, taikomos visuotinai taikomos Lietuvos Respublikos teisės nuostatos, visų pirma: Civilinis kodeksas; Elektroninių paslaugų teikimo įstatymas; Vartotojų teisių aktas, Asmens duomenų apsaugos įstatymas.
4. Pirkėjas turi teisę naudoti neteismines priemones skundams ir žalos atlyginimui. Šiuo tikslu ji gali pateikti skundą per ES ODR interneto platformą, kurią galima rasti adresu: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.
×
×

Cart