Kas mes esame


Mūsų svetainės adresas yra : http://aquafor.lt

Gamintojo svetainės adresas yra: http://aquafor.com.pl.


Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl mes ją renkame


Komentarai


Kai svetainės lankytojai palieka komentarą, mes naudojame ir renkame komentarų formoje nurodytus duomenis, taip pat lankytojo IP adresą ir jo naršyklės parašą kaip pagalbą SPAM o aptikimui.

Anonimizuotą simbolių eilutę, sukurtą pagal jūsų el. Pašto adresą, gali būti siunčiama į „Gravatar“, kad patikrintumėte, ar naudojate jį. „Gravatar“ privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinę komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus matoma visuomenei jūsų komentaro kontekste

Media

Jei esate registruotas vartotojas ir įkeliate vaizdus į savo svetainę, turėtumėte vengti siųsti vaizdus su EXIF vietos žymekliais. Svetainės lankytojai iš svetainės vaizdų gali atsisiųsti ir perskaityti visus vietos duomenis .


Kontaktų formos

Daugiau


Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galėsite pasirinkti galimybę išsaugoti savo vardą, el. Pašto adresą ir svetainės adresą slapukuose, kad, rašydami kitas pastabas, pirmiau pateikta informacija butu patogiai papildyta. Slapukų galiojimas baigiasi po metų.

Jei turite paskyrą ir prisijungsite prie šios svetainės, mes sukursime laikiną slapuką, kad patikrintume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra jokių asmeninių duomenų ir bus uždaryta, kai uždarysite naršyklę.


Prisijungdami taip pat sukuriame kelis slapukus, reikalingus prisijungimo informacijai ir pasirinktoms ekrano parinktims išsaugoti. Prisijungimo slapukai pasibaigia po dviejų dienų ir ekrano parinkčių po vienerių metų. Jei pažymėsite parinktį „Prisiminti mane“, prisijungimas baigsis po dviejų savaičių. Jei atsijungsite nuo paskyros, prisijungimo slapukai bus ištrinti.

Jei pakeisite ar skelbiate straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šiame slapuke nėra jokių asmeninių duomenų, tiesiog nurodo ką tik redaguotą ID. Jis baigsis po 1 dienos.


Įterptas iš kitų svetainių turinys

Šiame puslapyje esantys straipsniai gali turėti įterptąjį turinį (pvz., Filmus, nuotraukas, straipsnius ir pan.). Įterptas turinys iš kitų svetainių veikia analogiškai naudotojo tiesioginiam apsilankymui konkrečioje svetainėje.

Svetainės gali rinkti informaciją apie jus, naudoti slapukus, pridėti papildomas išorines stebėjimo sistemas ir stebėti sąveiką su įterptąja medžiaga, įskaitant stebėjimą, kaip sąveikauja su įterpta medžiaga, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės.


Statistikos analizė

Su kuo mes bendriname duomenis

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Jei paliksite komentarą, jo turinys ir metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. Dėl to galime automatiškai atpažinti ir patvirtinti vėlesnius komentarus, nesiųsdami jų į kiekvieną saikingai.

Vartotojų, kurie yra užsiregistravę mūsų svetainėje (jei tokiu yra), asmenines duomenis taip pat bus saugomos. Kiekvienas vartotojas gali bet kuriuo metu patikrinti, ištaisyti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (neskaitant naudotojo vardo, kurio negalima keisti). Svetainės administratoriai taip pat gali peržiūrėti ir keisti šią informaciją.


Kokios yra jūsų teisės į jūsų duomenis

Jei turite naudotojo paskyrą arba pridėjote komentarų šioje svetainėje, galite paprašyti pristatyti failą su mūsų turimais eksportuojamais jūsų asmeninių duomenų rinkiniais, įskaitant visus jūsų pateiktus duomenis. Taip pat galite prašyti, kad mes ištrintume visus jūsų turimus asmens duomenis. Tai netaikoma jokiems duomenims, kuriuos privalome laikyti dėl administracinių, teisinių ar saugumo priežasčių.

Kur siunčiame duomenis


Svečių komentarus galima patikrinti naudojant automatinę šlamšto aptikimo paslaugą.

Jūsų kontaktiniai duomenys


Papildoma informacija

Kaip apsaugoti jūsų duomenis?

Kokios yra taikomos duomenų privatumo pažeidimo procedūros

Iš kurių trečiųjų šalių gauname duomenis

Kuris automatinis sprendimų priėmimas ir (arba) profiliavimas atliekamas naudojant naudotojo duomenis

Teisiniai reguliavimo reikalavimai dėl informacijos atskleidimo

×
×

Cart